Світла та простора дитяча в мансарді — це відмінне сучасне рішення з особливою атмосферою.

 Плануєте дитячу в мансарді?

Плануєте дитячу в мансарді?

Світла та простора дитяча в мансарді — це відмінне сучасне рішення з особливою атмосферою. То ж обов'язково слід враховувати під час планування цієї кімнати форму самої мансарди. Вона може бути ламаною або мати три кути, розташовуватися як по всій площі будинку, так і частково, їй може бути властива чітка симетричність або ж повна асиметрія.

Світла та простора дитяча в мансарді — це відмінне сучасне рішення з особливою атмосферою. То ж обов’язково слід враховувати під час планування цієї кімнати форму самої мансарди. Вона може бути ламаною або мати три кути, розташовуватися як по всій площі будинку, так і частково, їй може бути властива чітка симетричність або ж повна асиметрія.

Використовуйте максимально простір під скошеними стінами та мансардними  вікнами

Простір під стінами вдало заповнюється місцями для зберігання речей. Тут можна застосувати інтегровані комори для зберігання речей, полиці у кутах для книг чи сувенірів, або спеціальні ніші для зберігання спортивного інвентаря.

 

Простір під мансардним вікном – ідеальне місце для розташування зони відпочинку чи гри. Денне світло, яке забезпечують мансардні вікна, позитивно впливає на облаштування такого простору.

Здорове приміщення

Подбайте про освітлення

Мансардні вікна пропускають на 40% більше денного світла, ніж фасадні вікна того ж розміру.

Зазвичай, мансардне приміщення, при правильно підібраній кількості вікон, має здоровий мікроклімат та комфортне для проживання.

Для правильного освітлення кімнати використовують правило 10:1, тобто на кожні 10м.кв приміщення – 1 м.кв засклення. Для дитячих кімнат варто передбачити більше світла.

Фокус на здоровому приміщенні.

Відомо, що  речі, які ми накопичуємо безконтрольно у наших кімнатах, стають гарним місцем для осідання пилу. Тому варто залишити лише ті речі, якими користуєтесь.

Провітрювання кімната необхідне для підтримання здорового мікроклімату і зменшення рівня CO2 в приміщенні. Тому провітрювати потрібно мінімум двічі на день, не залежно від пори року. А ще краще подбати про інтегрований клімат – контроль в приміщенні. Такий доступний при наявності мансардних вікон у кімнаті.

vasha mansarda

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20