Всі статті про мансарду

Як краще використати простір в мансарді

Простір мансарди має цікаву геометрію, адже знаходиться під похилим дахом. Тому кожен господар будинку з мансардним поверхом задається питанням, як раціонально використати простір в мансарді?
Дізнатися більше
post image

Інтер’єр затишної спальні на мансарді

Мансарда відрізняється незвичною геометрією. Завдяки скошеним стінам дизайн кімнати виглядає оригінально і привабливо. Інтер’єр спальні в мансарді потребує ретельного планування, бо до мансардної кімнати важко підібрати меблі, зазвичай в приміщенні мало місця, його майже неможливо досконало освітити за допомогою традиційних фронтонних вікон.
Дізнатися більше
post image

Балки в інтер’єрі мансарди. Який колір обрати?

Ви будуєте свою мансарду і хочете надати їй бездоганного стилю, щоб створити гармонійний і приємний інтер’єр? Чому б не погратися з кольорами? Природні або пофарбовані балки є реальним активом для структурування місця, виділення меблів, підкреслення архітектури або посилення враження від інтер’єру.
Дізнатися більше
post image

Особливості спальні в мансарді

Мансардні спальні затишні і мають особливу атмосферу. А щоб проживання в такому приміщенні було комфортним, потрібно враховувати особливості кімнати на горищі. Дизайн спальні на мансарді потрібно ретельно продумати. Зазвичай спальня на горищі вимагає нестандартного планувального підходу, адже має незвичну форму. Площа кімнати на мансарді розташовується під різними кутами, що сприяє створенню незручних місць і ніш. Якщо приміщення невелике, то краще за все розташувати ліжко далеко від сходів під найсильнішими скосами. Таким чином можна вирішити проблему з віддаленими місцями в горищному приміщенні.
Дізнатися більше
post image

Кухня — комфортний простір для приготування їжі

Кухня – місце, де проводиться багато часу: господиня готує смачні сніданки та вечері, а домочадці приходять випити чашечку кави і обговорити день. Ця кімната наповнена сімейним затишком. Планування кухні на мансарді пов’язане з деякими труднощами, які з лишком компенсуються нестандартним дизайном, який можна створити на горищі, і неповторною атмосферою мансарди.
Дізнатися більше
post image

Спальня в мансарді — міцний сон та здоровий відпочинок

Хто з нас не мріє про власний затишний будинок — місце, до якого щодня хочеться повертатися з галасливого міста або ж з далекої мандрівки, де твоя сім’я почувається в абсолютній безпеці, де вільно й спокійно дихається, а отже можна відпочити тілом та душею. Тому власники приватних будинків і намагаються забезпечити максимальний комфорт в оселі. Та ще й так, щоб кожен сантиметр вільного простору був раціонально використаний, враховуючи і мансардний поверх. Власне, саме мансарда, якщо її правильно спланувати і облаштувати, перетвориться на затишну спальню. І якщо взятися за цю справу відповідально й, як кажуть, з розумом, то ви отримаєте гарний результат, який перевершить будь-які ваші сподівання.
Дізнатися більше
post image

Психология цвета. Какой лучше выбрать для каждой из комнат?

Подбирая цвет для мансарды, необходимо знать, как те или иные цвета действуют на нервную систему человека, чувства и ощущения вызывают. Цвет может влиять на самочувствие, работоспособность, сон и даже поведение человека. Психология цвета как раз и изучает, как человек воспринимает и идентифицирует цвета. И эти знания при подборе цвета для мансарды вам обязательно пригодятся.
Дізнатися більше
post image

Вітальня, де приємно проводити час з друзями і сім’єю

Власники невеликих будинків часто стикаються з відсутністю вільного простору в будинку. І вирішити цю дилему може горище. Воно рідко використовується домовласниками, а там можна організувати повноцінну зону відпочинку, де буде приємно проводити час з сім’єю і друзями. Навіть якщо в будинку вже є основна вітальня, місце відпочинку на мансарді не буде зайвим.
Дізнатися більше
post image

Як перетворити мансарду площею 20м² у затишну дитячу кімнату з двома ліжками?

Облаштовуючи мансарду у своєму будинку можна з легкістю створити додатковий дитячий простір. З кожним днем діти ростуть, розвиваються і потребують все більше вільного місця для розваг та навчання. Як же оптимально розподілити простір і розташувати дитячу кімнату площею 20м² на мансарді житловою площею всього 11 м²?
Дізнатися більше
post image

Безпечний та ергономічний простір над сходами. Верхнє світло

Вибір освітлення внутрішньої сходової конструкції залежить від місця її встановлення та конструктивних особливостей. Основна вимога — так реалізувати дизайнерські рішення, включно з освітленням, щоб безпечно користуватися як сходами, так і простором над ними.
Дізнатися більше
post image

Облаштування покрівлі мансардного поверху: покрівельний пиріг мансарди

Зробити мансарду – це чудовий спосіб вдосконалити будинок із одним або декількома поверхами. Якщо замість холодного горища організувати під дахом теплий житловий простір, то за умов мінімального збільшення навантаження на фундамент вдасться наростити площу будівлі. Проте, з огляду на те, що стіни мансарди є відразу і схилами даху, ключовим моментом в її будівництві або ремонті […]
Дізнатися більше
post image

Кухня на мансардному поверсі: переваги і недоліки

Кухню на мансарді організовують у двох випадках. Якщо йдеться про облаштування мансардного поверху багатоквартирного будинку, то на мансарді розташовують всі приміщення, включаючи кухню. Якщо ж йдеться про проектування котеджу, кухню на мансарду виносять, узгоджуючи зі спільним проектом будинку і розбиттям його на зони загального та індивідуального користування. У обох випадках проектування кухні на мансардному поверсі […]
Дізнатися більше
post image

Спальня на мансарді: всі аргументи за і проти

Спальня на мансарді: всі аргументи за і проти На сьогодні в Україні будують все менше котеджів із холодним горищем, віддаючи перевагу будинкам з утепленою мансардою. Мансардні будинки дозволяють оптимізувати площу забудови, виділивши більше місця під сад, і одночасно дають економію на будівництві і експлуатації будівель. Не менш популярні мансардні будинки і у разі реконструкції традиційних […]
Дізнатися більше
post image

Дитяча кімната на мансардному поверсі: плюси і мінуси

Багато приватних будинків із традиційним похилим дахом можуть не мати утепленої мансарди або навіть мати утеплену мансарду без облицювання, але з можливістю облаштування кімнат під дахом у перспективі. Подібний підхід є актуальним для молодих сімей, які планують дітей і готові в перший час обмежитися використанням лише першого поверху мансардного будинку. Згодом, коли в родині з’являється […]
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру кімнати відпочинку на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн кімнати відпочинку на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення кімнати відпочинку на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру ігрової кімнати на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн ігрової кімнати на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення ігрової кімнати на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру майстерні на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн майстерні на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення майстерні на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру бібліотеки на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн бібліотеки на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення бібліотеки на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру гардеробної кімнати на мансарді 100 фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн гардеробної на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення вбиральні кімнати на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру дитячої кімнати на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн дитячої кімнати на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення дитячої на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру кабінету і офісу на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн кабінету або офісу на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення офісу і кабінету на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн і освітлення коридору на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн коридору на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення коридору на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру ванної кімнати на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн ванної кімнати на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення ванної кімнати на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру кухні і їдальні на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн кухні та їдальні на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення кухні та їдальні на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру фітнес і спортзалу на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн фітнес-клубу на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення фітнес залу на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру спальні на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн спальні на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення спальної на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дизайн інтер’єру вітальні на мансарді 100+ фото

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн вітальні на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення вітальні кімнати на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Мансардний дах: види конструкції і особливості

Мансардний дах: види конструкції і особливості Будинок із мансардою має особливу чарівність, а життя під схилами даху може бути дуже комфортним. Але чи залежить комфорт від типу конструкції даху, чи існують типи конструкцій, які більше підходять для влаштування мансарди і які підходять менше? Під час вибору проекту будинку з мансардою або переробленні під мансарду нежитлового […]
Дізнатися більше
post image

Кабінет на мансардному поверсі

Кабінет на мансардному поверсі Середня площа приватних будинків більше площі стандартних квартир, розрахованих на аналогічну кількість мешканців, і додаткові квадратні метри дають домовласникам чимало переваг. Крім того, що в котеджі простіше передбачити кімнату для відпочинку кожного з членів сім’ї, тут можна навіть виділити окреме приміщення для роботи – кабінет. Причому нерідко кабінет розташовують на мансарді. […]
Дізнатися більше
post image

Ванна кімната на мансардному поверсі

Ванна кімната на мансардному поверсі Кількість і розташування ванних кімнат у приватному будинку визначається призначенням котеджу, а також кількістю мешканців. І якщо на мансарді запланована хоча б одна спальня або дитяча кімната, поруч із нею дуже часто проєктують мансардну ванну або хоча б невеликий санвузол. Які ж основні переваги та недоліки у ванної кімнати на […]
Дізнатися більше
post image

Мансардний двосхилий дах фото

Оформлення будинків з двосхилим мансардним дахом. 100+ красивих фотографій будинків з мансардним двосхилим дахом всередині і зовні.
Дізнатися більше
post image

Мансардний односхилий дах фото

Оформлення будинків з односхилим мансардним дахом. 100+ красивих фотографій будинків з мансардним односкатной покрівлею всередині і зовні.
Дізнатися більше
post image

Мансардний вальмовий дах фото

Оформлення будинків з вальмовой мансардним дахом. 100+ красивих фотографій будинків з мансардним вальмовой покрівлею всередині і зовні.
Дізнатися більше
post image

Мансардний ламаний дах фото

Оформлення будинків з ламаної мансардним дахом. 100+ красивих фотографій будинків з мансардним ламаною покрівлею всередині і зовні.
Дізнатися більше
post image

Мансардний шатровий дах фото

Оформлення будинків з шатрової мансардним дахом. 100+ красивих фотографій будинків з мансардним шатрової дахом всередині і зовні.
Дізнатися більше
post image

Мансардний асиметричний дах фото

Оформлення будинків з асиметричними мансардним дахом. 100+ красивих фотографій будинків з мансардним асиметричний покрівлею всередині і зовні.
Дізнатися більше
post image

Гардеробна кімната на мансардному поверсі

Гардеробна кімната на мансардному поверсі Площа приватних будинків дає можливість оптимізувати зберігання одягу та аксесуарів, назавжди позбавившись від бардаку. Замість великої шафи в передпокої, де можна залишити тільки основні предмети гардероба, і декількох шаф у різних кімнатах в котеджах часто облаштовують загальну зону для зберігання речей. Які ж переваги і недоліки має розміщення гардеробної кімнати […]
Дізнатися більше
post image

Дитяча кімната на мансарді для хлопчика: дизайн і фото інтер’єру

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн дитячої кімнати для хлопчика на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення дитячої кімнати для хлопчиків на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Дитяча кімната на мансарді для дівчинки: дизайн і фото інтер’єру

Стильний, світлий, затишний, функціональний, просторий дизайн дитячої кімнати для дівчинки на мансарді. 100+ красивих фотографій дизайну, освітлення, оформлення дитячої кімнати для дівчаток на мансардному поверсі зсередини.
Дізнатися більше
post image

Більярдна на мансардному поверсі

Більярдна на мансардному поверсі: чи варта гра свічок? Більярд – це не тільки популярна гра, яка підкреслює статус і відображає рівень доходу її шанувальника, а й чудовий спосіб провести час в приємній компанії. Але ідея зробити більярдну в приватному будинку виникає не в кожного, адже для регулярних партій потрібні суперники. Та на відміну від квартири […]
Дізнатися більше
post image

Життя нагорі: мансардний поверх у дерев’яному будинку

Життя нагорі: мансардний поверх у дерев’яному будинку Дерев’яні будинки – це не тільки екологічність і краса. Передусім це – високий статус. Деревина – древній, традиційний, зручний і тому улюблений багатьма матеріал для зведення будинків. Але оскільки такі конструкції вкрай рідко бувають багатоповерховими, то саме мансардний поверх у дерев’яному будинку стає вдалою заміною повноцінного другого поверху […]
Дізнатися більше
post image

Утеплення мансарди: як перетворити «холодне» горище на житлове приміщення

Утеплення мансарди: як перетворити «холодне» горище на житлове приміщення В останні роки мансардні будинки стають усе більш популярними в нашій країні. Замість традиційних одно- та двоповерхових котеджів із «холодним» горищем для зберігання всіляких предметів зводять мансардні котеджі, де простір під дахом облаштовують у вигляді житлових кімнат. Примітно, що утеплення мансардного поверху можна проводити навіть в […]
Дізнатися більше
post image

Вентиляція мансарди: дихаємо вільно

Вентиляція мансарди: дихаємо вільно Сьогодні житлові мансардні приміщення вже не є чимось особливим і специфічним. Сучасні будівельні технології можуть зробити життя в мансарді дуже комфортним. Під дахом можна обладнати прекрасні кімнати для молодої сім’ї, дитячі, влаштувати душову, туалет і кухню. Під час проєктування мансарди важливо приділити увагу інженерним системам, зокрема системі вентиляції мансарди, адже вона […]
Дізнатися більше
post image

Бібліотека на мансардному поверсі: рішення для котеджу або дачного будинку?

Бібліотека на мансардному поверсі: рішення для котеджу або дачного будинку? Настання цифрової епохи для багатьох стало символом кінця ери друкованої книги. Сьогодні величезну бібліотеку з шедеврами світової класики, багатотомними енциклопедіями і колекціями книг найрізноманітніших жанрів можна вмістити в невеликий цифровий гаджет. Але електронні та аудіокниги все ж не приносять такого задоволення, як читання з паперу, […]
Дізнатися більше
post image

Хай буде світло: мансардні вікна і освітлення мансарди

Хай буде світло: мансардні вікна і освітлення мансарди Головна перевага мансардних приміщень – можливість встановити мансардні вікна в схилах даху. Вони впускають набагато більше світла, ніж фасадні вікна аналогічної площі. Причому укоси вікон в даху облаштовують не перпендикулярно площині скління, а під ширшим кутом – так, щоб ще сильніше відкрити приміщення природному світлу. Дизайнери інтер’єру […]
Дізнатися більше
post image

Переваги та недоліки вітальні на мансардному поверсі

Переваги та недоліки вітальні на мансардному поверсі Вітальня вважається головною кімнатою будинку, яка може мати найрізноманітніші функції. Найчастіше її об’єднують з їдальнею або кухнею і використовують як місце для спільних трапез. Однак крім сімейних обідів і прийому гостей це приміщення нерідко використовують в якості кімнати відпочинку. Тут можна розмістити домашній кінотеатр, фортепіано чи сімейну бібліотеку […]
Дізнатися більше
post image

Кімната відпочинку на мансардному поверсі: проект для дачі та всесезонного будинку

Кімната відпочинку на мансардному поверсі: проект для дачі та всесезонного будинку В останні роки в приватному секторі будують все більше котеджів, де під схилами даху замість холодного горища організовують утеплене приміщення – мансарду. Разом із цим власники традиційних одноповерхових будинків теж нерідко проводять реконструкцію, утеплюючи і облаштовуючи горище. Один із найпростіших і доступних способів розширення […]
Дізнатися більше
post image

Ігрова кімната на мансарді: тепло і затишок дитячого приміщення замість холоду горища

Ігрова кімната на мансарді: тепло і затишок дитячого приміщення замість холоду горища Значна частина малоповерхових будинків, які використовуються як дачі і повноцінні котеджі, мають неутеплені горища. Їх зазвичай задіюють як місце для зберігання непотрібних речей або взагалі не облаштовують для господарських цілей. Щоб розширити площу дачі або будинку, достатньо утеплити горище і облаштувати приміщення під […]
Дізнатися більше
post image

Майстерня на мансардному поверсі: технологія реконструкції та облаштування горища

Майстерня на мансардному поверсі: технологія реконструкції та облаштування горища Майстерня художника, скульптора чи теслі або ж студія фотографа повинні налаштовувати на конструктивний робочий лад. І якщо для реалізації творчих захоплень і професійної діяльності вдається виділити відокремлений простір у будинку, працювати в подібних умовах буде одне задоволення. Але як бути, якщо такого приміщення немає? Ми пропонуємо […]
Дізнатися більше
post image

Як обставити спальню на мансарді: облаштування спальної кімнати на мансардному поверсі

Як обставити спальню на мансарді: облаштування спальної кімнати на мансардному поверсі Спальня – це місце, де ми проводимо чи не третину нашого життя, і комфорт цього приміщення дійсно важливий. Причому бути зручними і сприяти здоровому сну і відпочинку повинні не тільки ліжко і решта меблів, але і вся спальна кімната. Особливо це стосується мансардних спалень, […]
Дізнатися більше
post image

Облаштування дитячої кімнати на мансардному поверсі: як обставити приміщення

Облаштування дитячої кімнати на мансардному поверсі: як обставити приміщення Нарівні зі спальнями дитячі в мансардних будинках найчастіше розташовують саме на мансардах, тоді як вітальні і кухні залишають на першому поверсі. Це дозволяє відокремити приміщення загального призначення від кімнат для сну та усамітнення. До того ж невисокий зріст малят і підлітків дає можливість більш повно використовувати […]
Дізнатися більше
post image

Як облаштувати вітальню на мансарді: оснащення і меблювання приміщення

Як облаштувати вітальню на мансарді: оснащення і меблювання приміщення Часто вітальня – це найбільш багатофункціональне приміщення будинку. Тут приймають гостей, проводять спільні трапези та дозвілля і просто відпочивають родиною. Для когось головний об’єкт вітальні – це столові меблі, а комусь важливіше облаштувати тут простір для читання або перегляду фільмів у домашньому кінотеатрі. У яких же […]
Дізнатися більше
post image

Як обставити і облаштувати кімнату відпочинку на мансардному поверсі

Як обставити і облаштувати кімнату відпочинку на мансардному поверсі Кімната відпочинку на мансарді – це додаткове приміщення будинку, яке можна використовувати як їдальню, спальню або гостьову. Зазвичай його отримують після збільшення житлової площі завдяки утепленню горища котеджу або дачного будинку. Облаштовують такий простір відповідно до запитів власників будинку, наприклад, це може бути місце для спільних […]
Дізнатися більше
post image

Спортзал на мансарді: проектування та облаштування спортивної кімнати на мансардному поверсі

Спортзал на мансарді: проектування та облаштування спортивної кімнати на мансардному поверсі Вже минули часи, коли заміський будинок сприймався як місце виснажливої фізичної праці унаслідок оброблення городу та іншої роботи на ділянці. Сучасні котеджі все ближче до західних стандартів високого рівня заміського життя, яким європейці надають перевагу порівняно з невеликими квартирами в мегаполісах. Тепер ділянки з […]
Дізнатися більше
post image

Облаштування кабінету на мансарді: як обставити приміщення для роботи

Облаштування кабінету на мансарді: як обставити приміщення для роботи Зміни умов праці, пов’язані з коронавірусною пандемією і масовим переходом компаній на дистанційну форму роботи, вносять корективи в традиційний уклад життя багатьох людей. І тому наявність окремого простору для розумової діяльності в приватному будинку останнім часом стає нормою. А якщо в котеджі поки немає робочого кабінету, […]
Дізнатися більше
post image

Як обставити і облаштувати кухню та столову зону на мансардному поверсі

Як обставити і облаштувати кухню та столову зону на мансардному поверсі Ви вирішили перемістити кухню на мансардний поверх і не знаєте, де розташувати столову зону – в окремій закритій вітальні або в об’єднаному просторі загальної кухні-студії? Відповідаючи на це питання, рекомендуємо врахувати планування решти котеджу і спосіб життя домочадців. Обидва варіанти мають право на існування. […]
Дізнатися більше
post image

Як облаштувати і обставити ігрову кімнату на мансарді?

Як облаштувати і обставити ігрову кімнату на мансарді? Під час вибору проєкту мансардного будинку молоді сім’ї нерідко облаштовують лише приміщення першого поверху, а облицювання й облаштування мансарди залишають на перспективу. Часто простір під дахом утеплюють, але залишають без вікон і внутрішніх перегородок. Згодом діти підростають, і їм потрібне окреме місце для активних ігор і творчих […]
Дізнатися більше
post image
Контакти

Телефон: 0 800 5050 20