Балки перекриття на мансарді як особливість дизайну мансарди

балки перекриття на мансарді Балки в інтер’єрі мансарди. Який колір обрати?

Балки в інтер’єрі мансарди. Який колір обрати?

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Балки можуть стати відмітною особливістю дизайну мансарди. А ще балки, перекриття можуть використовуватись, щоб:

  1. Створити певну атмосферу в будинку: надати кімнаті відчуття надійності, спокою, затишку, тепла.
  2. Візуально змінити простір приміщення. В залежності від розташування балки на мансарді здатні збільшити чи зменшити простір кімнати, надати їй глибини.
  3. Акцентувати увагу на стелі.
  4. Зонувати приміщення.
  5. Сховати недоліки планування кімнати.
  6. Непомітно розмістити інженерні комунікації (наприклад, електропроводку для декоративного освітлення).
  7. Балки, перекриття можна використовувати, як основу для кріплення інших елементів дизайну, наприклад, декоративних світильників.

балки на мансарді

Думаєте придбати мансардне вікно VELUX?

Який колір обрати для балок?

Якщо в дизайні мансарди використовуються дерев’яні балки підходящого кольору, то їх все одно рекомендуємо фарбувати. Фарба необхідна для захисту від впливу вологи і збереження зовнішнього вигляду, інакше дерево вицвіте і втратить первісний вигляд. Також балки можна покрити просоченнями, які захистять деревину від вологи, шкідників та подовжать строк експлуатації. Якщо ж природний колір балок не такий, як треба, то їх варто пофарбувати.

Балки світлого природного кольору можуть візуально збільшити простір кімнати, але на них добре помітні недоліки деревини. Колір темного дерева виглядає багатше і цікавіше, але не підійде для темної і маленької мансарди. Балки світлого кольору добре виглядають у інтер’єрах, виконаних в стилі прованс, кантрі, шеббі-шик. А балки темного кольору чудово впишуться в мансарди в скандинавському стилі, лофт, шале.

Балки на мансарді можна пофарбувати у тон до стелі і стін, або у контрастний колір. Якщо ви обрали останній варіант, то потрібно вирішити, з якими елементами декору вони будуть гармоніювати. Цілісним інтер’єр буде виглядати лише в тому разі, якщо колір балок буде природно поєднуватись з забарвленням аксесуарів чи меблів мансарди.

балки перекриття на мансарді

Як фарбувати балки перекриття на мансарді?

Для фарбування використовуються високоякісні акрилові, алкідні, латексні, поліуретанові фарби. Фарба повинна легко наноситись, довго не змінювати колір, бути нетоксичною, стійкою до світла і вологи.

Перед фарбуванням балки очищаємо від бруду і пилу. Обезжирюємо поверхню балок. Покриваємо ґрунтом, ознайомившись заздалегідь, з яким ґрунтом добре взаємодіє обрана фарба. В разі потреби балки, перекриття захищаємо малярним скотчем в тих місцях, які не будуть фарбуватись чи будуть фарбуватись в інший колір. Наносимо фарбу в кілька шарів, використовуючи валик, пензлик, розпилювач. Кількість шарів фарби залежить від виробника.

Стельові балки можна і потрібно застосовувати при облаштуванні мансарди. Цей дизайнерський елемент може стати родзинкою інтер’єра і підкреслити незвичність кімнати на горищі. І хоч балки можуть бути головним акцентом кімнати, але вони зовсім не обмежують вас в створенні незвичного інтер’єру на горищі. Балки на мансарді можна перефарбовувати раз за разом, експериментуючи зі стилями і акцентами в інтер’єрі. Тож ні в чому себе не обмежуйте і фарбуйте балки в різні кольори, щоб отримати бажаний ефект і змінити інтер’єр мансарди за своїм смаком.

балки перекриття

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20