Освітлення приватного будинку та сходів на горище

дизайн коридору, Освітлення приватного будинку та сходів на горище Безпечний та ергономічний простір над сходами. Верхнє світло

Безпечний та ергономічний простір над сходами. Верхнє світло

Освітлення приватного будинку Внутрішні сходи і простір над ними багато в чому формують атмосферу в будинку. Важливу роль у цьому процесі відіграє освітлення приватного будинку, зокрема сходового маршу. Сходи повинні мати природне денне освітлення, тому простір над ними потребує наявності вікон. Навіщо над сходами встановлювати мансардні вікна? Освітлення сходів на горище забезпечує безпеку пересування. Без […]

Освітлення приватного будинку

Внутрішні сходи і простір над ними багато в чому формують атмосферу в будинку. Важливу роль у цьому процесі відіграє освітлення приватного будинку, зокрема сходового маршу. Сходи повинні мати природне денне освітлення, тому простір над ними потребує наявності вікон.

vasha mansarda

Навіщо над сходами встановлювати мансардні вікна?

  1. Освітлення сходів на горище забезпечує безпеку пересування. Без вікон сходовий марш доведеться підсвічувати джерелами штучного світла не тільки вночі, але й вдень.
  2. Декоративний ефект. Сходовий марш з мансардними вікнами виглядає привабливо і розкішно. Таке рішення може прикрасить будинок зовні, виділити його на фоні інших будинків, розташованих на вулиці.
  3.  Мансардні вікна здатні забезпечити освітлення сходів на горище і створити здоровий мікроклімат в будинку (завдяки регулярному провітрюванню коридору зі сходами). Щоб свіже повітря потрапляло в будинок, можна навіть не відкривати встановлені мансардні вікна. Завдяки вбудованому клапану для провітрювання, вони вентилюють приміщення навіть у закритому стані. Також попадання прямих сонячних променів в кімнату забезпечує якісну інсоляцію, що сприятливо позначається на мікрокліматі будинку.
  4. Природне освітлення приватного будинку дозволяє економити кошти, які були б витрачені на оплату рахунків за електроенергію, яка споживається джерелами штучного світла.
  5. Мансардні вікна здатні візуально збільшити простір приміщення зі сходами и додати йому візуального об’єму. Воно буде здаватись просторішим, а пересуватись сходами стане приємніше.

vasha mansarda

Купуючи мансардні вікна для встановлення над сходами, можна передбачити деякі незручності користування ними, і завдяки додатковим функціям і технологіям, звести їх нанівець. По-перше, щоб мати можливість відкривати вікна, які знаходяться високо над сходовим маршем, замовляйте віконне рішення з можливістю дистанційного керування. По-друге, оберіть відповідний склопакет. Є теплозберігаючий, шумоізолюючий, з захистом від конденсату чи розсипання уламків скла при розбитті вікна. Обирайте варіант, який вважаєте оптимальним.

Освітлення сходів на горище

Альтернативою освітлення сходів на горище є використання світлових тунелів. Вони підходять для «глухих» приміщень, в яких організувати доступ денного світла за допомогою фасадних чи мансардних вікон неможливо. Принцип роботи світлового тунелю дуже простий: зовнішній елемент збирає сонячні промені і по світловідображуючим внутрішнім поверхням тунельної труби передає їх на внутрішній елемент, який розсіює в кімнаті промені світла. Сама труба в залежності від конструкції будинку може бути гнучкою чи жорсткою. Світлові тунелі можуть встановлюватись у вертикальному, горизонтальному положенні і під нахилом (покрівля з кутом від 15 ° до 60 °).

Тож для будь-яких приміщень в незалежності від того, «глухі» вони чи ні, можна організувати освітлення сходів на горище. Обирайте дизайнерське рішення, яке підійде саме вам, і проектуйте ергономічний простір над сходами.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20