Дизайнерська колекція штор

Утеплення горищ та освітлення мансарди, Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах

Дизайнерська колекція штор

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Важливо, щоб будинок був технічно готовий до переобладнання. Варто врахувати:

  • Потрібно бути впевненими в тому, що основа будинку впорається з додатковими навантаженнями. Практично у кожного господаря будинку є проектна документація. Саме там можна знайти інформацію про можливості збільшення навантаження. Якщо у вас відсутні такі дані, то необхідно викликати фахівців-будівельників, які і проведуть усі необхідні розрахунки, об’єктивно оцінивши стан стін і фундаменту.
  • Стан кроквяної системи. Важлива її опора (або внутрішні, або зовнішні стіни). Якщо крокви деформовані, то їх слід обов’язково замінити заради власної ж безпеки.
  • Утеплення. Це обов’язковий елемент переоблаштування горища в мансарду, оскільки через покрівлю втрата тепла може досягати 30% від усіх тепловтрат . Сітни в мансарді не потребують додаткового утеплення лише у тому випадку, коли покрівля доходить до підлоги. В інших випадках, які складають переважну більшість, утеплення стін відбувається по тому ж самому принципу, що і стеля.
  • Кожен матеріал має свої переваги. При виборі варто звертати увагу на показники теплопровідності, негорючості, звукоізоляційну здатність та відсутність шкідливих речовин у складі матеріалу.

Освітлення приміщення

Мансардні вікна пропускають на 40% більше денного світла, ніж фасадні вікна того ж розміру.

Зазвичай, мансардне приміщення, при правильно підібраній кількості вікон, має здоровий мікроклімат та комфортне для проживання.

Для правильного освітлення кімнати використовують правило 10:1, тобто на кожні 10м.кв приміщення – 1 м.кв засклення. Для дитячих кімнат варто передбачити більше світла.

 

Вентиляція

Важливим елементом підтримки хорошого мікроклімату в приміщенні є провітрювання. Воно підвищує рівень енергії протягом дня і якість сну в нічний час. Провітрювання є одним із основних елементів підвищення рівня комфорту в приміщенні. Закрите мансардне вікно не повинно означати, що ви не можете отримати свіже повітря. Всі наші мансардні вікна оснащені унікальним вентиляційним клапаном, що дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні.

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20