Дизайнерські рішення

Утеплення горищ та освітлення мансарди, Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах

Дизайнерські рішення

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Важливо, щоб будинок був технічно готовий до переобладнання. Варто врахувати:

  • Потрібно бути впевненими в тому, що основа будинку впорається з додатковими навантаженнями. Практично у кожного господаря будинку є проектна документація. Саме там можна знайти інформацію про можливості збільшення навантаження. Якщо у вас відсутні такі дані, то необхідно викликати фахівців-будівельників, які і проведуть усі необхідні розрахунки, об’єктивно оцінивши стан стін і фундаменту.
  • Стан кроквяної системи. Важлива її опора (або внутрішні, або зовнішні стіни). Якщо крокви деформовані, то їх слід обов’язково замінити заради власної ж безпеки.
  • Утеплення. Це обов’язковий елемент переоблаштування горища в мансарду, оскільки через покрівлю втрата тепла може досягати 30% від усіх тепловтрат . Сітни в мансарді не потребують додаткового утеплення лише у тому випадку, коли покрівля доходить до підлоги. В інших випадках, які складають переважну більшість, утеплення стін відбувається по тому ж самому принципу, що і стеля.
  • Кожен матеріал має свої переваги. При виборі варто звертати увагу на показники теплопровідності, негорючості, звукоізоляційну здатність та відсутність шкідливих речовин у складі матеріалу.

Освітлення приміщення

Мансардні вікна пропускають на 40% більше денного світла, ніж фасадні вікна того ж розміру.

Зазвичай, мансардне приміщення, при правильно підібраній кількості вікон, має здоровий мікроклімат та комфортне для проживання.

Для правильного освітлення кімнати використовують правило 10:1, тобто на кожні 10м.кв приміщення – 1 м.кв засклення. Для дитячих кімнат варто передбачити більше світла.

 

Вентиляція

Важливим елементом підтримки хорошого мікроклімату в приміщенні є провітрювання. Воно підвищує рівень енергії протягом дня і якість сну в нічний час. Провітрювання є одним із основних елементів підвищення рівня комфорту в приміщенні. Закрите мансардне вікно не повинно означати, що ви не можете отримати свіже повітря. Всі наші мансардні вікна оснащені унікальним вентиляційним клапаном, що дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні.

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20