Система вентиляції приватного будинку. Утеплення горищ та освітлення мансарди

Утеплення горищ та освітлення мансарди, Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах

Як зекономити

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Скупий платить двічі. То ж в цій статті ми не будемо розповідати про дешеві матеріали для ремонту на мансарді. Ми поговоримо про економію у довгостроковій перспективі.

Відразу хочеться підкреслити, що зекономити можна, звернувшись до спеціалістів за проектом мансарди. Професіонали розроблять проект, в якому врахують всі деталі. Ви будете знати, де проводити комунікації, якою має бути система вентиляції чи освітлення. Роблячи ремонт без проекту, ви маєте всі шанси зазнати фіаско і даремно витратити кошти. Переробляти завжди важче, ніж зробити все з першого разу так, як треба.

Утеплення горищ

Облаштовуючи мансарду, потрібно подумати про її теплоізоляцію і утеплення. Уявна економія на товщині утеплювача обов’язково стане причиною збитків в довгостроковій перспективі. Неякісне утеплення мансарди призведе до того, що взимку там буде дуже холодно і доведеться вмикати опалення на повну потужність. Це додаткові витрати. В кінцевому результаті може знадобитись повторне укладення теплоізоляції. А ви заплатите двічі, і за матеріал, і за роботу. Тож набагато вигідніше зробити утеплення горищ по всім нормам і правилам, не намагаючись економити на товщині утеплювача. Для нашого українського клімату підійде утеплювач шириною 200 мм. В деяких європейських країнах для будинків використовують утеплювач для стін шириною 500 мм, а для покрівлі шириною 300 мм. Такі будинки майже не опалюються, бо в них і так тепло. Тож в довгостроковій перспективі добротне утеплення мансарди дозволить зекономити кругленьку суму на рахунках за опалення.

Добре утепливши горище ви позбавитесь холоду взимку і врятуєтесь від жари літом. Теплоізоляція не дає приміщенню швидко нагріватись. Ви також економите на рахунках за електроенергію, яка б була використана постійно працюючим кондиціонером.

Освітлення мансарди

Не будемо зупинятись на тому, що денне освітлення на мансарді просто необхідне для гарного почуття людини і візуального збільшення простору кімнати. Поговоримо про те, що в разі поганого освітлення мансарди навіть вдень доведеться використовувати штучні джерела світла, щоб проводити час у кімнаті. Недостатній рівень освітлення мансарди за допомогою вікон призведе до збільшення рахунків за електроенергію. Не катуйте себе обмеженням денного світла, намагаючись економити на установці мансардних вікон, а підрахуйте їх корисність у довгостроковій перспективі.

Система вентиляції. Вентиляція приватного будинку

Мансардні вікна не тільки допомагають освітлювати кімнату, але й беруть участь в вентиляції приміщення.

Вентиляція приватного будинку на мансарді повинна включати як примусову вентиляцію, так і природну. Інакше досягти здорового мікроклімату в кімнаті не вдасться.

Природна вентиляція приватного будинку може бути організована за допомогою мансардних вікон. Їх перевагою є можливість організації притоку свіжого повітря навіть при закритому вікні. Вікна мають змінний фільтр, тому в кімнату потрапляє тільки свіже повітря без пилу і комах.

В приміщенні, яке постійно отримує свіже повітря, потрібну норму освітлення і проходить інсоляцію сонячним світлом, формується здоровий мікроклімат. Знаходячись в таких кімнатах, мешканці будинку відчувають приплив енергії і менше хворіють, а це також економія, на медичних рахунках.

Облаштовуючи мансарду, думайте не про короткострокові вигоди, а про дострокові переваги. Професіональний проект, якісні матеріали і сучасні технології допоможуть вам отримати комфортну мансарду, в якій не потрібно буде знову робити капітальний ремонт через 2-3 роки. Підраховуючи, скільки грошей буде витрачено на кожен рік експлуатації приміщення, ви зрозумієте, що добре зекономили.

 

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20