Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах

Утеплення горищ та освітлення мансарди, Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах

Встановлення

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Мансардний дах

Основою комфорту в мансарді є рівномірність і достатність освітлення. Тож встановлення вікон на мансарді – це одна з основних задач під час реконструкції горища. Яким повинно бути оптимальне віконне рішення? В першу чергу відповідь на це питання залежить від призначення кімнати чи кімнат, які будуть розташовані на мансардному поверсі. Необхідний рівень освітлення для ванної кімнати і дитячої є різним, бо для кожного типу кімнат пред’являються свої вимоги.

Виділимо основні моменти, на які потрібно звернути увагу, плануючи встановлення вікон на мансарді:

  1. Необхідна кількість світла. Згідно «золотому правилу» скління на кожні 10 кв.м. площі кімнати потрібен 1 кв.м. заскленої поверхні. Для таких кімнат, як дитяча і вітальня, визначеної норми скління для комфортного перебування в кімнаті може бути недостатньо. Особливо якщо вікна виходять на північну сторону чи проникненню світла в мансарду щось заважає (наприклад, мансардний дах розташований поряд з великим деревом).
  2. Розмір вікон. Бажано з ним визначитись ще на етапі проектування мансарди. Адже мансардний дах потрібно спеціально підготувати до встановлення віконних систем. Вікна компанії Велюкс мають більше 10 варіантів розмірів, тож обирати є з чого. Один із популярних варіантів – розмір 78*118 см. Це вікно середнього розміру з площею скла 0, 59 кв.м.
  3. Кількість вікон. Для визначення кількості вікон, необхідних для повноцінного освітлення кімнати, потрібно:

– визначитись з підходящим розміром для встановлення вікна на горищі ( і дізнатись площу скла вікна).

– знати площу кімнати.

– скористатись «золотим» правилом скління.

Тобто якщо в нас є мансарда, розміром 24 кв.м., то нам знадобиться щонайменше 4 мансардних вікна розміром 78*118 см (при площі скління цієї моделі 0, 59 кв.м.).

  1. Продумати, як краще розмістити вікна: по горизонталі, вертикалі, групами.
  2. Обрати тип відкривання. А він в свою чергу буде залежати від висоти встановлення вікон. Мансарда – кімната від якої ми очікуємо гарний краєвид, тому вікна краще за все розташовувати так, щоб з них зручно було милуватись пейзажем. В більшості випадків оптимальним є розміщення вікна на висоті 90-120 см від підлоги. В цьому разі комфортним буде тип відкривання з ручкою зверху. Якщо встановлення вікна на горищі планується вище зазначеної висоти, то розумно придбати вікно з нижньою ручкою відкривання. Для вікон, які розташовані поза зоною досяжності (наприклад, над сходами) є можливість використання дистанційної системи відкривання.
  3. Матеріал виготовлення. Для спальні, дитячої кімнати, вітальні підходять дерев’яні вікна з лаковим покриттям, а для кімнат з підвищеною вологістю (ванних, санвузлів, в деяких випадках кухонь) краще обрати варіанти з вологостійкі варіанти. Найоптимальніший – – вікно, виконане з термодеревини, в безшовній поліуретановій капсулі.

Встановлення вікон – мансарда

Крім самого вікна, тобто рами та скла, потрібні матеріали для теплого та надійного встановлення. Оригінальний комплект з’єднання вікна з гідро і теплоізоляцією даху збільшить строк експлуатації віконної системи і забезпечить якісне і швидке встановлення вікон, а мансарда отримає освітлення, якого вона заслуговує.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20