Дизайн мансардної спальні. Який інтер’єр спальні в мансарді краще зробити

Утеплення горищ та освітлення мансарди, Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах Інтер’єр затишної спальні на мансарді

Інтер’єр затишної спальні на мансарді

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Дизайн мансардної спальні. Який інтер’єр спальні в мансарді краще зробити

Мансарда відрізняється незвичною геометрією. Завдяки скошеним стінам дизайн кімнати виглядає оригінально і привабливо. Інтер’єр спальні в мансарді потребує ретельного планування, бо до мансардної кімнати важко підібрати меблі, зазвичай в приміщенні мало місця, його майже неможливо досконало освітити за допомогою традиційних фронтонних вікон. Якщо ж до цієї справи підійти з розумом, то кімната виправдає сподівання господарів і стане улюбленим місцем відпочинку.

Якою має буди затишна спальня? На це питання детально може відповісти лише її майбутній господар. В більшості випадків, коли ми говоримо про затишну спальню, то маємо на увазі приміщення, в якому комфортно перебувати. Це означає, що в ньому не повинно бути холодно взимку, жарко літом, воно має добре освітлюватись вдень і вночі, мати гарну вентиляцію, щоб повітря в кімнаті не застоювалось. Отож плануючи дизайн мансардної спальні, варто приділити увагу вищезазначеним моментам.

Якщо при будівництві будинку кімната на горищі не була запланована, то організовуючи спальню на мансарді, потрібно провести ремонтні роботи. Вони дозволять перетворити нежитлове приміщення на затишну кімнату. Мансарду потрібно утеплити, провести туди повноцінну електропроводку, а також розрахувати, чи буде достатньо денного світла від вікон, які знаходяться на горищі.

Зазвичай якщо при будівництві мансардна спальня не була запланована, то і сподіватись на те, що існуюче вікно зможе повноцінно освітлювати кімнату, не треба. Одного фронтонного вікна явно недостатньо, щоб освітити цілу кімнату. Найкращим рішенням буде встановлення мансардних вікон. Вони зможуть забезпечити на 40% більше світла в порівнянні з традиційними фронтонними вікнами. Світло з мансардних вікон проникає в глибину кімнати, гідно освітлюючи інтер’єр спальні в мансарді. Завдяки цьому кімната здається просторішою, в ній приємно проводити час.

Інтер’єр спальні в мансарді

Мансардні вікна в спальні

Плануючи дизайн мансардної спальні, потрібно продумати безліч моментів, в тому числі тих, що стосуються мансардних вікон:

  1. Необхідно визначитись з кількістю вікон і їх розміром.
  2. Вирішити як їх розташувати. Комбінуючи декілька мансардних вікон в ряд, можна отримати ефект панорамного вікна та візуально збільшити простір кімнати. Вікна можна розташовувати в будь-якому порядку: горизонтально, вертикально, групами.
  3. Визначитись з відстанню від підлоги до вікна. Зручно розташовувати вікна на відстані від підлоги 90-120 см і користуватись верхньою ручкою для їх відкривання. Інтер’єр спальні в мансарді може передбачати розташування меблів саме в цьому місці. В цьому випадку доведеться встановити вікна вище, і тоді потрібно буде замовити вікна з нижньою ручкою відкривання.
  4. Матеріал виготовлення вікон, який впишеться в інтер’єр спальні в мансарді. Класика – це дерев’яні вікна з північної сосни. Деревину для довговічності, захисту від вологи і бруду покривають антибактеріальним просоченням і прозорим лаком на водній основі.

Дизайн мансардної спальні

Поради щодо влаштування інтер’єру спальні в мансарді:

  1. Не замовляйте габаритні меблі. Мало того, що підняти їх на мансарду буде важко, так і вразі бажання зробити перестановку, пересунути їх буде проблематично. До того ж габаритні меблі візуально зменшують простір мансарди.
  2. Ретельно підбирайте аксесуари. Інтер’єр спальні в мансарді повинен виглядати гармонійно. Полиці можуть прикрасити скляні банки з гілками рослин, колекція декоративних пляшок або коробки цікавої форми. Рослини на підвіконні створять зелену зону і освіжать інтер'єр.
  3. Використовуйте функціональний декор. Наприклад, металеві трубки, які кріпляться до стіни, виглядають цікаво і сучасно, а ще на них в разі потреби можна повісити одяг.
  4. Вішайте на стіни вертикальні картини чи декоративні композиції. Завдяки цьому прийому простір в мансарді буде здаватись об’ємнішим.
  5. Не захаращуйте інтер’єр спальні в мансарді великою кількістю меблів, аксесуарів, декору. Подумайте, від чого можна відмовитись.

Затишна спальня на мансарді – це мрія, яка легко може стати реальністю. Достатньо підійти до дизайну кімнати з серйозністю і знанням справи. І от ви вже спите під зірковим небом, яке бачите через мансардні вікна вашої спальні.

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20