Планування та дизайн кухні студії в приватному будинку

 Кухня — комфортний простір для приготування їжі

Кухня — комфортний простір для приготування їжі

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Кухня в мансарді

Планування та дизайн кухні студії в приватному будинку

Кухня – місце, де проводиться багато часу: господиня готує смачні сніданки та вечері, а домочадці приходять випити чашечку кави і обговорити день. Ця кімната наповнена сімейним затишком. Планування кухні на мансарді пов’язане з деякими труднощами, які з лишком компенсуються нестандартним дизайном, який можна створити на горищі, і неповторною атмосферою мансарди.

дизайн кухні студії в приватному будинку

Облаштовуючи комфортну кухню, приділіть увагу таким моментам:

  • Утеплення горища і вибір способу його опалення. Для мансардних кухонь буде доречна тепла підлога.
  • Організація природної і примусової вентиляції. Панування кухні обов’язково включає встановлення примусової вентиляції, розміщення пристінної чи стельової витяжки. Примусова витяжка дозволить швидко позбавились запахів, які виникають під час приготування їжі, усунути випаровування, забезпечити чистоту повітря. Без вентиляції меблі будуть поглинати запахи, почнеться розвиток грибків і цвілі, можлива поява іржі. Також на кухні потрібна природна вентиляція, яку можна організувати за допомогою мансардних вікон. Відкриваючи вікна, ви впускаєте в приміщення свіже повітря. Взимку відкривати вікна не дуже хочеться, і тут на допомогу приходять сучасні технології. Мансардні вікна Велюкс мають механізм провітрювання, який впускає в кімнату свіже повітря навіть при закритому вікні.
  • Освітлення. Плануючи дизайн кухні, ніяк не можна обійти стороною питання освітлення мансарди. Світла в кухні повинно бути достатньо, інакше кімната стане темною і незатишною. Доведеться вмикати штучне освітлення, і рахунки за електроенергію будуть рости. Вирішіть цю проблему, встановивши достатню кількість мансардних вікон. В порівнянні з фронтонними вони впускають в кімнату на 40% більше світла, яке проникає в глибину приміщення, освітлюючи навіть потаємні куточки.
  • Інтер’єр. Дизайн кухні багато в чому залежить від її розмірів, нахилу даху і висоти стін у конкретних точках приміщення. В цілому дизайнери рекомендують відмовитись від великих і масивних кухонних меблів, а перевагу віддати модульним гарнітурам і меблям, які можна трансформувати. Вони надають можливість експериментувати з простором.

дизайн кухні

Дизайн кухні студії в приватному будинку передбачає розділ кімнати на робочу зону, обідню і вітальню. Поділ на зони можна організувати, використовуючи перегородки. Для мансардних кухонь актуальними є тільки низькі перегородки, які не зменшують простір приміщення. В якості перегородки можна використати барну стійку, стіл-острів, стелаж. Також розділити кімнату на зони можна за допомогою кольорів, використовуючи правило акцентів і контрастів. Контрастні кольори в ролі основних кольорів розділяють кімнату на зони, а завдяки акцентам зони з’єднуються в одне ціле.

Дизайн кухні студії в приватному будинку може бути виконаний в будь-якому стилі. Найпопулярніші стильові рішення для мансардних кімнат – це кантрі, лофт, прованс, модерн, мінімалізм. Вибір того чи іншого стилю залежить від смаків господарів, а також від стилю інших кімнат будинку.

 

дизайн кухні студії в приватному будинку

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20