Мансардні спальні та які особливості має дизайн спальні на мансарді.

Утеплення горищ та освітлення мансарди, Встановлення вікон на мансарді та горищі. Мансардний дах Особливості спальні в мансарді

Особливості спальні в мансарді

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Мансардні спальні та який зробити дизайн спальні на мансарді

Мансардні спальні затишні і мають особливу атмосферу. А щоб проживання в такому приміщенні було комфортним, потрібно враховувати особливості кімнати на горищі. Дизайн спальні на мансарді потрібно ретельно продумати. Зазвичай спальня на горищі вимагає нестандартного планувального підходу, адже має незвичну форму. Площа кімнати на мансарді розташовується під різними кутами, що сприяє створенню незручних місць і ніш. Якщо приміщення невелике, то краще за все розташувати ліжко далеко від сходів під найсильнішими скосами. Таким чином можна вирішити проблему з віддаленими місцями в горищному приміщенні.

Проектуючи кімнату, рекомендуємо приділити особливу увагу додатковому утепленню горища, освітленню та вентиляції. В більшості мансардних приміщень нахилені і невисокі стелі, за рахунок чого спальня здається меншою, ніж є насправді. Візуально розширити приміщення та позбавитись від відчуття уявної тісноти можна, встановивши мансардні вікна. Чим більше вікон буде у приміщенні, тим просторішим воно буде здаватись.

Також мансардні вікна вирішать проблему нерівномірного освітлення спальні фронтонними вікнами. Фасадні вікна у фронтонах освітлюють тільки ділянки, які знаходяться поряд з ними. Центральна частина кімнати залишається погано освітленою, темною.

Мансардні спальні краще проектувати заздалегідь. Адже мансардні вікна встановлюються в кроквяну систему, і їх зручно монтувати під час встановлення покрівлі. Вікна можна встановити і вже в готову покрівлю, але доведеться підігнати крок крокв до обраної ширини вікна чи встановлювати вікна найменшої ширини.

 

дизайн спальні на мансарді

Комфорт спальні в мансарді?

Моменти, які варто врахувати під час проектування мансардної спальні:

  1. Підрахуйте необхідну кількість вікон у кімнаті заздалегідь. Одного вікна на спальню буде недостатньо. Орієнтуйтесь на норму освітленості, яка рекомендує на 10 м2 площі спальні, мати 1 м2 площі освітлення.
  2. Визначтесь з розміром вікон. Для спальні не рекомендується встановлювати маленькі і вузькі вікна. Такі вікна-стрільниці, як у стародавніх замках, не забезпечать достатню освітленість спальні. Маленькі віконця підійдуть для ванних кімнат і санвузлів на мансарді.
  3. Визначте, де будуть знаходитись вікна. Мансардні спальні зазвичай мають вікна, розташовані на висоті 90-120 см. від підлоги. Вони забезпечують гарний вид на околиці. В приміщеннях з занадто високими вікнами людина почувається незручно.

мансардні спальні

Дизайн спальні на мансарді може передбачати і ексклюзивні рішення, такі як панорамне скління, балкони та тераси на мансарді. Можливе підключення вікон до системи «розумний» будинок, щоб можна було вентилювати кімнату, користуючись дистанційним пультом чи смартфоном.

Обираючи кольорову гамму для мансардної спальні, враховуйте, що світлі відтінки здатні збільшити простір приміщення, а темні, навпаки, візуально його зменшать. Тому невеличкі мансардні спальні краще оформлювати в світлих кольорах. Вони додадуть кімнаті легкості, в ній буде більше повітря.

Спальня повинна бути комфортним місцем відпочинку у будь-яку пору року і час доби. Тому потрібно підібрати аксесуари на вікна, якісні штори чи жалюзі, які захистять господаря будинку чи його гостей від сонячних променів і спеки під час відпочинку в мансардній спальні. В залежності від типу штор та виду тканини, з якої вони виготовляються, в кімнаті в сонячний день може бути повна темрява, як вночі, напівтемрява чи м’яке освітлення.

Дизайн спальні на мансарді можна оформити в будь-якому стилі. Органічно на мансарді виглядають спальні в скандинавському стилі, лофт, шале, хай-тек, прованс.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20