Справжній комфортний простір для відпочинку

Спальня на мансарді

Ми намагаємося зробити спальню таким собі безлюдним куточком у домі, часто ховаючись там від зовнішнього світу, коли ми хочемо поспати чи відпочити. І чого ви, можливо, не знали , так це – що гарно висипатися вночі нам допомагає не тільки темрява, а й світло.

Спальня

Плануєте спальню

Створіть приміщення Вашої мрії з мансардними вікнами VELUX

Спальня

Як може виглядати спальня

Плануєте спальню
Плануєте спальню

Рішення для спальні

Тип вікривання

Ручні

Ручні

Ручні

Дистанційно керовані

Відкривання по центральній осі

Вікно типу “Панорама”. Комбіноване відкривання по верхній і центральній осі

Відкривання по центральній осі. Ручка знизу

Високо встановлені вікна. Дистанційне керування

Открытие по центральной оси
Открытие по центральной и верхней оси
Открытие по центральной оси
Дистанционное управление
Спосіб відкривання

Ручка зверху

Комбіноване відкриття

Ручка знизу

Дистанційне відкривання

Ми рекомендуємо такі моделі вікон

Інші типи кімнат

Чи можна покращити інтер’єр?

Світлий, гарний, цікавий інтер’єр, що ще можна додати? Денне світло значно змінило інтер’єр, додало кімнаті простору та об’єму. Він навіть став ще більш насичений та яскравий.

Денне світло незамінне.

Жодний вид штучного освітлення не має такої ж ефективності, як денне світло. Норма для мінімального рівня освітлення 1:10, тобто на кожні 10 м² приміщення потрібно 1 м² освітлення.

Спальня мансарда на горищі під дахом.

Горище відокремлене від інших кімнат будинку, тут можна сховатись від галасу, знайти душевний спокій. Воно чудово підходить для того, щоб облаштувати спальню. Спальня під дахом дозволить усамітнитись і спокійно відпочити, навіть якщо на першому поверсі будинку буде кипіти життя. Тут можна створити затишну кімнату, яка дозволить розслабитись після стомлюючого дня.

Спальня на горищі може стикнутись з недостатнім рівнем освітлення. Адже звичайні вікна не зможуть забезпечити достатньо світла для кімнати під дахом. Цю задачу легко вирішити, встановивши мансардні віка, які здатні забезпечити на 40% більше сонячного світла вдень. Окрім забезпечення освітленості мансардні вікна приковують увагу, роблять спальню особливою. А ще дозволяють милуватись видом з вікна вдень, а вночі – зірковим небом. Вечори в мансардній спальні в порівнянні зі звичайною абсолютно точно романтичніше.

Щоб спальня на мансарді була світлою і комфортною, орієнтуйтесь при встановленні вікон на норми рівня освітлення. На 10 м2 потрібен щонайменше 1м2 освітлення. Якщо виконувати цю норму, то в спальні буде достатньо денного світла.

Які вимоги пред’являються до мансардних вікон у спальні?

  1. Вони повинні добре зберігати тепло. Є однокамерні і двохкамерні склопакети.
  2. Бути надійними і захищати від негоди. Не тільки від дощу чи снігу, але й від граду.
  3. Бути ергономічними.
  4. Забезпечувати вентиляцію приміщення. Мансардна спальня має добре провітрюватись, щоб люди, які перебувають у приміщенні почували себе комфортно. Свіже повітря покращує сон і загальне самопочуття. Сучасні вікна здатні забезпечувати вентиляцію, навіть у закритому стані.

Які ще моменти врахувати, плануючи дизайн мансардної спальні?

  1. Подумайте, на якій висоті будуть розташовані вікна у спальні. Відштовхуючись від цього рішення, можна обрати меблі в спальню, а також визначитись з механізмом відкривання вікон. Якщо спальня на мансарді буде оснащена вікнами, розташованими на висоті 90-120 см під полу, тоді зручно встановити вікна з ручкою відкривання зверху. Якщо ж вікна по тим чи іншим причинам так низько розташувати неможливо, рекомендовано обрати моделі з ручкою знизу. Якщо згідно плану мансардна спальня буде мати вікна, розташовані прямо над ліжком, варто замислитись над вибором дистанційного механізму відкривання. Погодьтесь, що лежати на комфортному ліжку і відкривати/закривати вікна по власному бажанню, це дуже зручно. В спальні дистанційний механізм для вікон надзвичайно актуальний. Коли ти сонний, то не дуже хочеться підійматись, щоб відкрити чи закрити вікно.
  2. Визначтесь з розміром вікон. Спальня на горищі потребує рівня освітлення кімнати 1:10, тобто  на кожні 10 м. кв. площі кімнати – 1 м. кв. скління. Якщо спальня мансарда – це улюблене місце в домі, з якого відкривається чудовий вид на околиці, то не обирайте маленькі вікна. Щоб візуально збільшити простір і максимально охопити краєвид, використайте комбінацію з декількох вікон по горизонталі чи вертикалі, щоб створити відчуття одного великого панорамного вікна.
  3. Продумайте систему захисту спальні від сонця і спеки. Спальня під дахом обов’язково повинна бути оснащена спеціальними шторами чи жалюзі, щоб зменшити нагрів кімнати у спеку і забезпечити міцний сон у темряві вдень. Купуючи такі аксесуари, потрібно враховувати декілька моментів:
  • Штори не захищають від світла та спеки на 100%. Вони пропускають світло в кімнату. Тож кімната зі шторами не буде на 100% темною, як вночі. Спальня мансарда буде нагріватись, але не так швидко, як без штор.
  • Рулонні і римські штори, жалюзі справляються з захистом від спеки краще, адже щільніше прилягають до вікна.
  • Звертайте увагу на тканину для штор. Блекаут тканина забезпечить повну темряву в спальні навіть в сонячний день. Дімаут забезпечить напівтемряву, а звичайні тканини дають слабкий захист від жари і пропускають багато світла.

Спальня на мансарді або мансардна спальня – улюблене місце в домі.

Мансардна спальня дозволяє збільшити загальний простір будинку і отримати кімнату з оригінальним дизайном. Плануючи дизайн спальні, варто приділити особливу увагу освітленню, щоб знаходження у кімнаті було максимально комфортним, як вдень, так і в ночі.

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20