Справжній комфортний простір для першого знайомства з квартирою

Коридор на мансарді

Так  виглядають сходи в будинку при денному освітленні.
Ми всі чули, що природне світло є найкращим для освітлення, коли йдеться про ваш дім.
Причина полягає у тому, що природне світло є чистим білим світлом, яке відкидає небагато
тіні, порівняно із штучним освітленням, яке дає жовтий або синій тон.

Коридор

Плануєте коридор

Створіть приміщення Вашої мрії з мансардними вікнами VELUX

Коридор

Як може виглядати коридор

Плануєте коридор
Плануєте коридор

Рішення для коридору

Тип вікривання

Ручні

Ручні

Ручні

Дистанційно керовані

Відкривання по центральній осі

Вікно типу “Панорама”. Комбіноване відкривання по верхній і центральній осі

Відкривання по центральній осі. Ручка знизу

Високо встановлені вікна. Дистанційне керування

Открытие по центральной оси
Открытие по центральной и верхней оси
Открытие по центральной оси
Дистанционное управление
Спосіб відкривання

Ручка зверху

Комбіноване відкриття

Ручка знизу

Дистанційне відкривання

Ми рекомендуємо такі моделі вікон

Інші типи кімнат

Чи можна покращити інтер’єр?

Світлий, гарний, цікавий інтер’єр, що ще можна додати? Денне світло значно змінило інтер’єр, додало кімнаті простору та об’єму. Він навіть став ще більш насичений та яскравий.

Денне світло незамінне.

Жодний вид штучного освітлення не має такої ж ефективності, як денне світло. Норма для мінімального рівня освітлення 1:10, тобто на кожні 10 м² приміщення потрібно 1 м² освітлення.

Інтер’єр та дизайн коридору

Коридор в приватному будинку – це місце, де ми з першого погляду не проводимо багато часу, але насправді проходимо через нього сто разів на день. Тож облаштовувати інтер’єр коридору все-таки потрібно. В коридорі має бути не менш затишно і комфортно, ніж в інших кімнатах.

Перш ніж братись за роботу, варто визначитись з функціональними особливостями коридору і тим призначенням, яке він виконує. Якщо він веде до вітальні, то дизайн коридору має вразити гостей з першого кроку у будинок. Дизайн такого коридору повинен мати деталі, за які буде «чіплятись» око. Якщо ж простір використовується лише членами сім’ї і веде до спальні чи гардеробної, то інтер’єр коридору не зобов’язаний бути вишуканим і розкішним. Він просто має бути затишним і функціональним.

При оформленні коридору слід враховувати деякі нюанси:

  1.  Невеличкі коридори краще оформити в світлих кольорах. Це допоможе розширити простір.
  2. Обрана для коридору кольорова гамма повинна гармоніювати з кольором кімнат, в які веде коридор, дверних отворів, віконних прорізів, обрамленням дзеркал, рам для картин і фото, відтінком меблів;
  3. Дизайн коридору стане виразнішим, якщо його доповнити оригінальними аксесуарами: стіл з квіткою в просторому коридорі чи картини на стіні. Вузький коридор буде виглядати просторіше за рахунок великого дзеркала, яке можна розмістити на протилежній від сходів стіні;
  4. Для коридорів зі сходами має значення їх стиль і форма. Вони диктують, які меблі підібрати їм у компаньйони. Наприклад, гвинтові сходи з плавними вигинами добре виглядають з меблями таких же форм;

Якими мають бути сходи в будинку?

  1. Надійними і довговічними.
  2. Зручними у використанні навіть для дітей і стареньких людей. Сходи потрібно оснастити перилами.
  3. Вони мають гармоніювати з іншими предметами обстановки. Дизайнери рекомендують обирати колір сходів в тій же кольоровій гаммі, що й стіни, стелі та підлога. Завдяки цьому прийому в коридорі буде більше простору.
  4. Сходи в будинку повинні мати достатнє освітлення. Для безпечного і комфортного пересування в темний час доби на стінах уздовж сходового маршу, поворотного майданчика можна повісити бра або вбудувати точкові світильники в ступені. Пам’ятайте, ніщо не замінить денного освітлення. Тож в коридорі рекомендуємо передбачити віконний проріз. Для сходового коридору у мансарду цікавим рішенням є встановлення мансардних вікон.

Сходи та коридор на другий поверх в приватному будинку

В більшості випадків коридор на другий поверх зі сходами має високо встановлені вікна. Тому господарі будинків сумніваються, що таке вікно буде функціональним. Вони думають, що його складно провітрювати і важко мити, воно буде неестетичним, тому відмовляються від ідеї встановлення мансардних вікон в коридор в приватному будинку, жертвуючи денним світлом. А дарма. Сучасні мансардні вікна здатні вентилювати повітря навіть в закритому стані. Вони провітрюються через вентиляційний клапан. Якщо ви вважаєте, що коридор на другий поверх має провітрюватись старим перевіреним способом, відкриттям вікна, то встановіть вікна з дистанційним способом відкривання. Сучасні мансардні вікна здатні раз і назавжди вирішити проблеми з денним освітленням і вентиляцією в коридорі будинку.

Оформляючи дизайн коридору, не забудьте приділити увагу простору під сходовим маршем. Це місце не повинне пустувати. В залежності від кількості місця там можна розмістити зону відпочинку, бібліотеку, оформити простір для зберігання речей чи просто розмістити цікаві декоративні елементи, які прикрасять ваш коридор.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20