Справжній комфортний простір для приготування їжі

Кухня на мансарді

Кухня є однією з найважливіших кімнати у будинку.
Це місце, де збирається уся родина під час вечері чи на каву з друзями.
А тепер уявіть, що на кухні завжди світло, навіть у похмурий дощовий день?
Денне світло ідеальне рішення для здорового будинку та для економії електроенергії.

Кухня

Плануєте кухню

Створіть приміщення Вашої мрії з мансардними вікнами VELUX

Кухня

Як може виглядати кухня

Плануєте кухню
Плануєте кухню

Рішення для кухні

Тип вікривання

Ручні

Ручні

Ручні

Дистанційно керовані

Відкривання по центральній осі

Вікно типу “Панорама”. Комбіноване відкривання по верхній і центральній осі

Відкривання по центральній осі. Ручка знизу

Високо встановлені вікна. Дистанційне керування

Открытие по центральной оси
Открытие по центральной и верхней оси
Открытие по центральной оси
Дистанционное управление
Спосіб відкривання

Ручка зверху

Комбіноване відкриття

Ручка знизу

Дистанційне відкривання

Ми рекомендуємо такі моделі вікон

Інші типи кімнат

Чи можна покращити інтер’єр?

Світлий, гарний, цікавий інтер’єр, що ще можна додати? Денне світло значно змінило інтер’єр, додало кімнаті простору та об’єму. Він навіть став ще більш насичений та яскравий.

Денне світло незамінне.

Жодний вид штучного освітлення не має такої ж ефективності, як денне світло. Норма для мінімального рівня освітлення 1:10, тобто на кожні 10 м² приміщення потрібно 1 м² освітлення.

Кухня в мансарді – її дизайн та фото

Кухня – це одна з найважливіших кімнат, місце, де готується їжа, де спілкується родина за чашечкою чаю чи кави. Не завжди в будинку для неї знаходиться достатньо місця. В цьому випадку можна реконструювати горище і відвести під кухню увесь простір мансарди.

Повноцінна кухня на мансарді потребує грамотного проектування. І от на що рекомендуємо звернути увагу в першу чергу:

  1. Теплоізоляція. Горище само по собі не пристосоване для комфортного знаходження людини, тож взимку там холодно, а влітку жарко. Щоб перетворити це приміщення на житлову кімнату, потрібно зробити теплоізоляцію даху.
  2. Комунікації. Кухня на мансарді потребує наявності всіх комунікацій. Під час будівництва потрібно обговорити підведення газу, проведення електрики, водопроводу на мансарду. Якщо ж облаштовується кухня на горищі вже жилого будинку, то рекомендуємо не розраховувати тільки на власні сили, а звернутись до професіоналів, які підготують грамотний проект кімнати з урахуванням всіх потрібних комунікацій.
  3. Освітлення. Кухня на мансарді повинна добре освітлюватись. Зрозуміло, що фронтонного вікна для її освітлення буде не достатньо. Треба встановити дахові вікна. Розрахувати необхідну кількість вікон можна, орієнтуючись на площу кімнати і норму освітлення, яка каже, що на 10 м.кв. кімнати повинно приходитись не менше 1 м.кв освітлення. Майте на увазі, облаштовуючи кухню-студію з робочою, обідньою зоною і вітальнею, потрібно ще більше світла. Дизайнери рекомендують розміщати дахові вікна над робочою зоною і над обіднім столом, бо саме ці зони потребують найкращого освітлення.

Інтер’єр кімнати багато в чому буде залежати від того, чи перед нами маленька кухня на мансарді чи достатньо простора. В будь-якому разі найпривабливішим варіантом внутрішнього планування кухні в мансарді є студія, яка об’єднує робочу, обідню зони і вітальню. Облаштовуючи такий простір в мансарді, використовуйте низькі перегородки для зонування простору. В якості перегородок можна використати барну стійку чи стелажі. Високі перегородки для мансардного простору не підходять. Вони зменшують простір горища, якого і так небагато.

Маленька кухня на мансарді та дахові вікна

Маленька кухня на мансарді потребує більшої уваги до вибору кольору стін і підбору меблів. Для невеличких кімнат потрібно підбирати світлі кольори, які візуально збільшать простір. Для розділення робочої і обідньої зони за допомогою кольорів використовуйте правило акцентів і контрастів. Також простір можна збільшити, встановивши більше мансардних вікон.

Звичайні кухонні гарнітури для мансардної кухні не підійдуть. Вони займають забагато місця. Краще виготовити меблі на замовлення з урахуванням особливостей приміщення. Якщо ж ви вирішили планувати простір самостійно, рекомендуємо переглянути якнайбільше варіантів дизайну мансардної кухні. Вбивайте в пошук «кухня в мансарді дизайн фото» і роздивляйтесь варіанти. Ви побачите, що доволі часто високі шафи і стелажі встановлюють біля найвищої стіни, а обідній стіл чи диван – у зонах з низькою стелею. Чудовим місцем для пошуку ідей є соціальна мережа Pinterest. Скористайтесь там пошуком за запитом «кухня в мансарді дизайн», фото які ви отримаєте, відобразять найтрендовіші дизайни для кухонь на мансарді.

Дизайн конкретної кухні буде залежати від багатьох факторів: площа приміщення, висота стель, перекриття та форма. В більшості випадків для мансардних кухонь підходять Г- або П-подібні кухонні гарнітури. Звертайте увагу на модульні гарнітури, скошені тумби і шафи, полиці і стелажі. Вони допоможуть використати простір найраціональніше і добре впишуться в інтер’єр зі скошеною стелею.

Цікавим варіантом є мобільна кухня в мансарді. Фото таких дизайнів не так і багато, але це сучасний варіант організації приміщення, який не можна ігнорувати. В мобільних кухнях використовуються меблі на коліщатках чи ті, що з легкістю можна переміщати. З їх допомогою можна швидко і без зусиль міняти інтер’єр мансарди за своїм бажанням.

Важливим для мансардної кухні є використання різноманітних аксесуарів. Штори і жалюзі на дахові вікнаце аксесуари, якими обов’язково повинна бути оснащена сучасна кухня в мансарді (фото варіантів штор для мансардних вікон можна знайти на нашому сайті). Аксесуари відрізняються варіантами кріплення та матеріалами виготовлення, дизайном, а також забезпечують різноманітну ступінь проникнення світла у кімнату.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20