Вітальня, де приємно проводити час з друзями і сім’єю

Вітальня на мансарді

Світла та простора вітальня на мансарді — це відмінне сучасне рішення з особливою родзинкою.
Наявність достатнього рівня свіжого повітря у вітальні — це і здоров’я вашої сім’ї, і краще самопочуття, і навіть підвищення здатності дітей до навчання та розвитку.

Вітальня

Плануєте мансарду?

Створіть приміщення Вашої мрії з мансардними вікнами VELUX

Вітальня

Як може виглядати вітальня

Плануєте мансарду?
Плануєте мансарду?

Рішення для вітальні

Тип вікривання

Ручні

Ручні

Ручні

Дистанційно керовані

Відкривання по центральній осі

Вікно типу “Панорама”. Комбіноване відкривання по верхній і центральній осі

Відкривання по центральній осі. Ручка знизу

Високо встановлені вікна. Дистанційне керування

Открытие по центральной оси
Открытие по центральной и верхней оси
Открытие по центральной оси
Дистанционное управление
Спосіб відкривання

Ручка зверху

Комбіноване відериття

Ручка знизу

Дистанційне відкривання

Ми рекомендуємо такі моделі вікон

Інші типи кімнат

Чи можна покращити інтер’єр?

Світлий, гарний, цікавий інтер’єр, що ще можна додати? Денне світло значно змінило інтер’єр, додало кімнаті простору та об’єму. Він навіть став ще більш насичений та яскравий.

Денне світло незамінне.

Жодний вид штучного освітлення не має такої ж ефективності, як денне світло. Норма для мінімального рівня освітлення 1:10, тобто на кожні 10 м² приміщення потрібно 1 м² освітлення.

Вітальні кімнати. Як обрати колір для вітальні на мансарді?

Приймати гостей на горищі – оригінальне рішення, яке викличе жвавий інтерес і зацікавленість гостей. Вітальня на мансарді потребує ретельного планування, щоб кімната стала затишною і комфортною. Гості повинні почувати себе на мансарді вільно і приємно. Колір і меблювання повинні сприяти підняттю настрою.

Оскільки вітальні кімнати асоціюються з великим і просторим приміщенням, то головною метою переробки кімнати треба поставити візуальне збільшення простору.

Вітальня на мансарді – як візуально збільшити простір ?

  • Колір для вітальні. Пофарбуйте кімнату у єдиний світлий колір, і простору в ній відразу стане більше. Якщо ж такий прийом вам здається занадто нудним і невиразним, то пофарбуйте найвищу стіну мансарди в яскравий колір. Використавши цей прийом, ви помітите, що кімната стала життєрадіснішою. Підбираючи колір для вітальні, потрібно враховувати кількість світла у кімнаті. Чим більше в ній вікон, тим краще освітлення і тим темніші і холодніші кольори можна використовувати у дизайні. Для віталень з вікнами, які виходять на північ, кращим вибором є світлі кольори теплої гамми. Вони зроблять кімнату затишною.
  • Мінімум меблів. Не потрібно захаращувати вітальні кімнати нефункціональними меблями. Оберіть тільки ті, що дійсно потрібні для зустрічі гостей. Для маленьких мансард можна використати «невидимий» інтер’єр: білі меблі, прозорі столи, стільці, полиці, шафи. Такий прийом допоможе візуально збільшити простір вітальні. Меблі краще розміщати на відстані, щоб в кімнаті відчувався простір.
  • Аксесуари і декоративні елементи. Завдяки декору можна об’єднати дизайн кімнати. Якщо вітальня на мансарді невелика, то потрібно правильно використати наданий простір. Щоб розмістити декоративні елементи, використовуйте кути мансарди. Стелажі і полиці в кутах вітальні допоможуть функціонально використати простір і зробити кімнату об’ємнішою і глибшою. Також збільшити вітальню можна, встановивши у нефункціональний куток підлогове дзеркало.
  • Вікна в даху. Мансардні вікна допоможуть додати в кімнату світла і візуально збільшити її простір. А панорамні мансардні вікна в вітальні виглядають просто розкішно і стануть приводом заздрості всіх гостей. Вікна в даху забезпечують гарний краєвид не тільки в день, але й вночі, відкриваючи вид на зіркове небо.

Мансардні вікна в даху від компанії Велюкс та від чого залежить ціна

Шукаючи незвичні рішення для вітальні на мансарді, зверніть увагу на такі варіанти, як вікно-балкон чи тераса. Таке рішення зробить вітальню на мансарді дійсно розкішною. Як традиційні, так і нестандартні варіанти скління можна замовити в компанії Велюкс. Мансардні вікна Велюкс, ціна яких доволі демократична, відрізняються якістю і надійністю, широким вибором вікон за розміром і функціоналом. Компанія пропонує такі варіанти моделей вікон, як Стандарт, Комфорт і Преміум. Стандартні мансардні вікна виконують всі необхідні функції (мають вбудовану вентиляцію, захист від протікання). Виробляються з загартованого скла. Модель Комфорт має поліпшений дизайн і більше корисних функцій (в тому числі вікна мають безпечне внутрішнє скло для захисту від осколків). Преміальні мансардні вікна Велюкс, ціна на які вище середнього, підходять для ексклюзивного дизайну вітальні на мансарді. Ними можна управляти з любої точки будинку і підключати до системи «розумного» дому. Саме вони допоможуть дизайнерам втілити в життя найсміливіші ідеї по облаштуванню мансардної вітальні.

Сучасна вітальня на мансарді, навіть якщо вона невеличка за розміром, здатна стати перлиною приватного будинку і улюбленим місцем господарів і гостей.

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20