Спальня на мансарде

Створюємо здоровий будинок

Ванная комната

Ванная комната особое место, где обычно высокий уровень влажности и больше требований к вентиляции. Проветривание в такой комнате обязательно, независимо от того, где находится комната в многоэтажном доме или в частном доме на мансардном этаже.

Узнать больше
Ванная комната

Гостиная

Светлая и просторная гостиная на мансарде - это отличное современное решение с особой изюминкой. Наличие достаточного уровня свежего воздуха в гостиной - это здоровье вашей семьи, хорошее самочувствие, а также повышенная способность детей к обучению и развитию.

Узнать больше
Гостиная

Коридор

Так выглядят лестницы в доме при дневном освещении. Мы все слышали, что естественный свет является наилучшим для освещения, когда речь идет о вашем доме. Причина заключается в том, что естественный свет является чистым белым светом, который отбрасывает немного тени по сравнению с искусственным освещением, которое дает желтый или синий тон.

Узнать больше
Коридор

Кухня

Кухня является одной из важнейших комнат в доме. Это место, где собирается вся семья во время ужина или на кофе с друзьями. А теперь представьте, что на кухне всегда свет, даже в пасмурный дождливый день? Дневной свет идеальное решение для здорового дома и для экономии электроэнергии.

Узнать больше
Кухня

Спальня

Мы стараемся сделать спальню неким безлюдным уголком в доме, часто скрываясь там от внешнего мира, когда мы хотим поспать или отдохнуть. И чего вы, возможно, не знали, так это - что хорошо высыпаться ночью нам помогает не только темнота, но и свет.

Узнать больше
Спальня

Проект будинку з мансардою, які мансардні вікна та їх розміри має мати мансардний будинок.

Холодне і темне горище, яке використовується для зберігання непотрібних речей, просто даремно займає простір. Перетворіть його на житлове горище (мансарду), щоб раціонально використати площу будинку. Першим кроком у плануванні мансарди є вибір типу кімнат, які будуть розташовані в приміщенні. Кожна кімната має своє призначення і норми комфорту, які потрібно враховувати, складаючи проект будинку з мансардою. В першу чергу це стосується освітлення і вентиляції приміщення.

Специфічні вимоги, які пред’являються різними типами кімнат до освітлення і вікон:

  1. Найбільша площа освітлення має бути в вітальні і дитячій кімнаті. Складаючи проект будинку з мансардою, яка буде перетворена на дитячу чи вітальню, майте на увазі, що там повинно бути більше світла, ніж це прописано в нормах освітлення. Тобто якщо для спальні достатньо, якщо на 10 м.кв. площі приміщення приходиться 1 м.кв. освітлення, то для дитячої кімнати такий показник буде низьким. Звісно, можна встановити і стільки вікон, скільки диктує норма, але досягти відчуття затишку і комфорту в кімнаті буде складніше. Рівень освітлення безпосередньо впливає на активність людини, і його недолік малюки відчувають гостріше, ніж дорослі.
  2. Підвищена безпека вікон для дитячих кімнат та для вікон, що розташовані безпосередньо над ліжком у спальні. Дахи будинків з мансардою можуть постраждати від граду чи гілок дерева, які зламались під час шторму чи сильного вітру. Коли відбувається надзвичайна ситуація, не зважаючи на міцність сучасних склопакетів, виникає ризик розбиття вікна на даху. Тому краще за все на дахи будинків з мансардою встановлювати вікна з загартованим склопакетом.
  3. Вологостійкість мансардних вікон, які будуть встановлюватись у ванних кімнатах та будь-яких інших приміщеннях, де рівень вологи підвищений. Якщо у вас мансардний будинок з великою площею, то на мансарді можна розташувати декілька кімнат. Наприклад, спальню і санвузол. В цьому разі доведеться підбирати мансардні вікна для кожної кімнати окремо. Для санвузла підійдуть вологостійкі вікна з пластику чи поліуретану. Каркас в цьому разі може бути виконаний з деревини, покритої монолітним поліуретаном. Також ці вікна мають вентиляційний клапан, який забезпечує вентиляцію повітря навіть при закритому вікні.
  4. Мансардний будинок може мати «глухі» кімнати, де складно організувати освітлення за допомогою вікон. В цьому разі зверніть увагу на світлові тунелі. Вони можуть застосовуватись для плаского (кут нахилу 0-15°) чи скатного даху з кутом нахилу 15-65°.
  5. Можливість дистанційного відкривання. Якщо у вас є приміщення, де потрібно встановити вікна під самий дах (мансарда стане місцем, де ви будете милуватись зірками), тоді потрібно замислитись, як ви будете відкривати ці вікна чи регулювати рівень освітлення. Вирішити цю проблему допоможе дистанційна система керування вікном. Вона також буде актуальною в коридорі зі сходами на мансарду. Зазвичай вікна там знаходяться дуже високо і відкривати їх звичайним способом незручно.

Житлове горище або дахи будинків з мансардою.

Визначившись з тим, скільки світла потребує ваше житлове горище, можна починати планувати кількість вікон, які будуть розташовані в кожній кімнаті. Конкретна цифра в першу чергу буде залежати від площі кімнати і розмірів вікон. Перш за все хочеться сказати, що ми не рекомендуємо в спальнях, вітальнях та дитячих кімнатах встановлювати мансардні вікна, розміри яких занадто маленькі. Такі віконця-стрільнички не додадуть кімнаті затишку. Маленькі вікна будуть доречні у санвузлах, коморах, гардеробних кімнатах. Майте на увазі, що обираючи мансардні вікна, розміри мають значення. Чим більше вікно, тим просторішою виглядає кімната, тим кращий вид з неї відкривається, тим затишніше перебувати в приміщенні. В разі неможливості встановити велике панорамне вікно, можна розташувати декілька вікон групою, щоб отримати візуальний ефект великого панорамного вікна. Тепер ви знаєте, що перш ніж встановлювати мансардні вікна в дах, мансарда потребує ретельного планування. Потрібно врахувати багато деталей, щоб кімнати на вашій мансарді стали затишними, а вікнами було комфортно користуватись.
Контакты

Телефон: 0 800 5050 20