Спальня в мансарді — міцний сон та здоровий відпочинок

 Спальня в мансарді — міцний сон та здоровий відпочинок

Спальня в мансарді — міцний сон та здоровий відпочинок

Хто з нас не мріє про власний затишний будинок — місце, до якого щодня хочеться повертатися з галасливого міста або ж з далекої мандрівки, де твоя сім’я почувається в абсолютній безпеці, де вільно й спокійно дихається, а отже можна відпочити тілом та душею. Тому власники приватних будинків і намагаються забезпечити максимальний комфорт в оселі. Та ще й так, щоб кожен сантиметр вільного простору був раціонально використаний, враховуючи і мансардний поверх. Власне, саме мансарда, якщо її правильно спланувати і облаштувати, перетвориться на затишну спальню. І якщо взятися за цю справу відповідально й, як кажуть, з розумом, то ви отримаєте гарний результат, який перевершить будь-які ваші сподівання.

Власне, саме мансарда, якщо її правильно спланувати і облаштувати, перетвориться на затишну спальню. І якщо взятися за цю справу відповідально й, як кажуть, з розумом, то ви отримаєте гарний результат, який перевершить будь-які ваші сподівання.

 

Спальня в мансарді

Думаєте придбати мансардне вікно VELUX?

Інтер’єр спальні в мансарді

Мансарди в приватних будинках мають низку особливостей: зазвичай невисокі стелі та нахилені стіни. Створити тут затишну спальню так просто. Не буде і зайвим скористатися послугами професійного дизайнера, який запропонує кілька варіантів облаштування приміщення. Так у вас буде вибір — обрати той, який відповідає вашим уявленням про комфорт та затишок. Головне завдання на цьому етапі – зберегти вільний простір у приміщенні. Для цього використовують природні оздоблювальні матеріали, світлі кольори.

 

Одне з ключових завдань, з яким стикаються усі без винятку господарі будинків, — забезпечення постійного припливу свіжого повітря до приміщення та природного освітлення. Саме достатня кількість сонячних променів та свіжого повітря і визначатимуть ваше самопочуття, настрій, якість сну та відпочинку. Особливо якщо ви все ж вирішили спальню облаштувати на мансарді.

 

Щоб нічого не заважало міцному сну та повноцінному відпочинку подбайте про аксесуари на вікна. Сон в темряві сприяє кращому поновленню сил та нормалізації гормонів. З вдало підібраними шторами ви зможете відпочивати навіть вдень. До того ж це елемент інтер’єру, який додає затишку та комфорту приміщенню.

Спальня в мансарді

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20