Переваги мансардних вікон. Як обирати мансардні вікна для вітальні

мансардні вікна для вітальні Вітальня, де приємно проводити час з друзями і сім’єю

Вітальня, де приємно проводити час з друзями і сім’єю

Традиційно вітальню проектують на першому поверсі будинку, де приймають гостей. А на мансардному поверсі облаштовують спальню чи дитячу кімнату, або ванну. Втім, додаткову, так звану сімейну вітальню, виносять на мансардний поверх. В такому приміщення створюється особлива енергетика та атмосфера, якою діляться лише з близькими людьми.

Мансардні вікна для вітальні 

Власники невеликих будинків часто стикаються з відсутністю вільного простору в будинку. І вирішити цю дилему може горище. Воно рідко використовується домовласниками, а там можна організувати повноцінну зону відпочинку, де буде приємно проводити час з сім’єю і друзями. Навіть якщо в будинку вже є основна вітальня, місце відпочинку на мансарді не буде зайвим. Його можна перетворити на сімейну вітальню, таку собі таємну кімнату, куди будуть мати доступ тільки члени родини та близькі друзі. Також мансардна вітальня – чудова ідея в тому разі, коли основна вітальня замала, і її простору не вистачає для комфортного відпочинку всіх членів родини.

Облаштовуючи сімейну вітальню на мансарді, потурбуйтесь, щоб в ній було достатньо денного світла. Гідно виконати цю задачу зможуть лише мансардні вікна для вітальні. З їх допомогою можна освітити навіть дальні ділянки мансарди, адже світло через дахові вікна потрапляє прямо в глибину кімнати. Вікна можна розташувати в будь-якому порядку, горизонтально, вертикально чи групами. Розташувавши кілька вікон поряд, можна домогтися панорамного ефекту і милуватись чудовим краєвидом с мансардної вітальні хоч вдень, хоч вночі.

Переваги мансардних вікон

Переваги мансардних вікон:

  1. В порівнянні з фронтонними вікнами забезпечують на 40% більше світла в кімнаті.
  2. Заощаджують корисний простір вітальні. Завдяки тому, що мансардні вікна для вітальні розташовуються на скошених поверхнях, фронтонні стіни будуть вільні. Біля таких стін можна буде поставити меблі.
  3. Можливість панорамного скління. Можна милуватись зірками чи оточуючою природою, не виходячи з дому.
  4. Мансардні вікна для вітальні дають можливість втілити в життя незвичні дизайнерські рішення у кімнаті.
  5. Забезпечують постійний приплив свіжого повітря. Вентиляція приміщення завдяки спеціальній технології забезпечується навіть при закритих вікнах. Щоб разом з повітрям в кімнату не потрапляв пил і комахи, вікна мають змінний фільтр. Також можна обрати спосіб відкривання вікна: традиційний, за допомогою верхньої чи нижньої ручки, чи дистанційний.
  6. Можливість підключення до системи «розумний» будинок.

мансардні вікна для вітальні

Ці переваги мансардних вікон роблять їх практично незамінними для оснащення кімнати на горищі. Вони з легкістю вирішать проблеми з освітленням і вентиляцією на мансарді, дадуть можливість втілити в життя незвичні дизайнерські рішення. Також за допомогою віконних рішень можна розширити площу мансарди, встановивши вікно-балкон чи терасу. Для вітальні ці рішення в разі наявності коштів – справжня знахідка. Тераса вбудовується в нижню частину даху і дозволяє використовувати простір максимально ефективно. Встановивши терасу на мансарді, можна розширити вітальню і отримати місце для романтичних вечорів і сімейних посиденьок на свіжому повітрі.

Мансардні вікна для вітальні зроблять приміщення на горищі не тільки світлим і затишним, але й незамінним для відпочинку у сімейному колі і з друзями. 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20