Як краще використати простір в мансарді

мансарда дизайн Як краще використати простір в мансарді

Як краще використати простір в мансарді

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблені спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну та в той же час хочуть отримати усі основні функціональні можливості дахового вікна та високу якість VELUX. І ми не зупиняємося на покращенні, адже тепер усі моделі вікон для даху VELUX, починаючи від лінії Стандарт, оснащенні додатковим контуром ущільнення і Thermotechnology.

Як використати простір в мансарді?

Простір мансарди має цікаву геометрію, адже знаходиться під похилим дахом. Тому кожен господар будинку з мансардним поверхом задається питанням, як раціонально використати простір в мансарді? Щоб знайти своє ідеальне рішення, пропонуємо скористатись добіркою топ-10 ідей для облаштування кутів і місць під схилом.

 

простір в мансарді

Думаєте придбати мансардне вікно VELUX?

Топ-10 ідей

  1. Зона релакса. Для її облаштування достатньо покласти на підлогу м’які подушки чи крісло-мішок. Бажано, щоб зона релакса була облаштована розеткою. Тоді там можна буде сидіти з ноутбуком чи телефоном, переглядаючи улюблені передачі, відповідаючи друзям у соцмережах чи читаючи е-мейли від колег. Щоб облаштувати цей простір, також потрібен журнальний столик чи підвісна полиця, розташована у зоні доступу людини, яка сидить на подушках чи в кріслі. На полицю можна буде класти книги, документи чи поставити кружку чаю. Мансарда, дизайн якої передбачає такий куточок релаксу, виглядає затишніше і більш по-домашньому.
  2. Робоче місце. За столом ми сидимо, тому низька стеля не буде проблемою. Встановивши стіл і робоче крісло, доповнивши місце полками для зберігання документів чи рукодільних запасів, легко заповнити простір в мансарді, навіть якщо це кут чи місце з низькою стелею.
  3. Куточок для читання. Зазвичай його оформлюють поряд з вікном. Для організації читального куточка знадобиться невеличкий диван, чи м’які підлогові подушки. Такі куточки зазвичай користуються увагою гостей и стають улюбленим місцем власників будинку. Це затишне містечко не може не сподобатись.

мансарда дизайн

  1. Гральний куточок для дітей. Щоб оформити місце для дітей достатньо покласти кілька подушок, а над ними повісити балдахін. Так ви відгородите простір і створите затишне місце для малюка. А якими іграшками його наповнити, дитина вирішить самостійно.
  2. Бібліотека. Бібліотечні шафи не зобов’язані бути величезними. Це можуть бути і невеличкі шафи, настільки високі, наскільки дозволяє простір в мансарді. Також повноцінну шафу можуть замінити полиці. На них можна зберігати не тільки книги, але й потрібні дрібнички.
  3. Дзеркало. Там, де стеля занадто низька, а місця, щоб поставили комод чи шафу не вистачає, можна встановити дзеркало. Воно не тільки буде виконувати свою основну функцію, але й візуально збільшить простір в мансарді.
  4. Електричний камін. Звичайний камін встановити в мансарді буде проблематично, а електричний чи фальш-камін додасть кімнаті затишку. Він буде особливо актуальний, якщо в мансарді розташована гостьова кімната чи спальня. Сидіти біля каміну і пити какао чи глінтвейн зимовими вечорами, милуючись зірками через мансардні вікна, що може бути романтичніше?
  5. Акваріум. Він оживить атмосферу в кімнаті та не займе багато місця.
  6. Куточок для хобі. Кожне хобі має свої особливості, але якщо ви під час процесу сидите, то такий куточок можна зручно розмістити на мансарді. Це може бути як куточок для художника з мольбертом, так і стіл зі швейною машинкою.
  7. Колекційний стелаж. Місце, де можна зберігати речі, які ви колекціонуєте. Можливо ви колекціонуєте ляльок чи моделі кораблів? Все це можна чудово розмістити в вітальні на мансарді, а потім з гордістю показувати гостям.

простір в мансарді

Мансарда та дизайн інтер’єру в мансарді

Для більшості перелічених ідей не потрібно замовляти дизайнерські меблі. Мансарда, дизайн якої розробляється професіоналом, скоріше за все, буде оснащена меблями за індивідуальним замовленням. Вони максимально корисно використовують простір мансардної кімнати. Якщо ви не плануєте звертатись до дизайнера, але хочете замовити меблі з індивідуальним дизайном, то можна звернутись в спеціалізовані магазини чи напряму до виробника меблів. Оформляючи замовлення, потрібно буде пояснити, меблі якого розміру і дизайну ви би хотіли отримати.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20