Дитяча кімната в мансарді. Яка має бути дитяча на мансардному поверсі та як її оформити

Дитяча кімната в мансарді Як перетворити мансарду площею 20м² у затишну дитячу кімнату з двома ліжками?

Як перетворити мансарду площею 20м² у затишну дитячу кімнату з двома ліжками?

Облаштовуючи мансарду у своєму будинку можна з легкістю створити додатковий дитячий простір. З кожним днем діти ростуть, розвиваються і потребують все більше вільного місця для розваг та навчання. Як же оптимально розподілити простір і розташувати дитячу кімнату площею 20м² на мансарді житловою площею всього 11 м²?

Дитяча на мансардному поверсі

Мансарда приховує величезний потенціал. Вона може перетворитись на будь-яку кімнату, особливо цікавим рішенням є перетворення мансарди на дитячу. По-перше, ця ідея сподобається малюкам, адже власна дитяча кімната в мансарді – це так цікаво! В кімнатах на горищі є якась магія, і діти це відчувають гостріше, ніж дорослі. А по-друге, саме для дітей простір з невисокою стелею не буде проблемою. Їм буде комфортно знаходитись у приміщенні зі скошеною стелею. Там, де дорослим доводилось би нахилятись, діти зможуть ходити в повний зріст.

Дитяча кімната в мансарді

Отож маємо мансарду, площею 20 м² і плануємо перетворити її на дитячу кімнату. Які зміни потрібно провести, щоб приміщення стало придатним для життя малюків?

  1. Утеплення. Дитяча на мансардному поверсі повинна бути теплою. Звісно, без додаткового утеплення не обійтись.
  1. Освітлення. Дитяча кімната повинна освітлюватись якнайкраще. Адже малюки в цій кімнаті будуть не тільки спати, але й гратись і виконувати завдання, які їм задали в школі, дитячому садку чи на додаткових заняттях з репетитором. Недолік освітлення здатен вплинути на самопочуття, викликати кволість і сонливість. Щоб малюк був активним і життєрадісним, в його кімнаті має бути достатньо світла. Згідно нормам площа скління для дитячих кімнат повинна бути більшою ніж для дорослої спальні (20% від площі кімнати). Тож якщо у нас є дитяча кімната в мансарді, площею 20 м², то для її освітлення потрібно щонайменше 4 мансардних вікна. Для регулювання кількості світла, що потрапляє в дитячу, можна встановити на вікна штори чи жалюзі, які будуть запобігати появі відблисків світла на робочому столі малюка.
  1. Вентиляція. Дитяча на мансардному поверсі повинна постійно отримувати приплив свіжого повітря. Свіже повітря покращує працездатність та стимулює мозкову активність. Для малюків, які будуть вчитись в своїй кімнаті, це надзвичайно важливо. З цією задачею чудово впораються мансардні вікна з вентиляційним клапаном, який провітрює приміщення навіть при закритому вікні.

дитяча на мансардному поверсі

  1. Безпечність кожного елемента кімнати. Всі матеріали, які будуть використані при ремонті мансарди, повинні бути безпечними для здоров’я дитини. Теж саме стосується меблів, аксесуарів, декору і вікон. Для цього рекомендуємо придбати вікна з верхньою ручкою відкривання, до якої дитина не дотягнеться. А якщо дитяча кімната в мансарді обладнана вікнами з нижньою ручкою, до якої може дотягнутись маленька дитина, то для безпеки рекомендуємо придбати спеціальний замок.
  1. Плануємо інтер’єр дитячої кімнати. Якщо потрібно розмістити два ліжка в кімнаті, спробуйте організувати простір з симетричним плануванням. Поділіть кімнату на дві рівні частини, розділивши простір японською гардиною, ширмою, яку можна буде за бажанням прибрати. В кожній із частин встановіть ліжко. Навпроти вікна розмістить письмовий стіл і стілець, а біля стіни гардероб чи бібліотеку. Для оптимізації простору бажано обирати ліжка, які потім можна буде переміщати по мансарді (тобто вони не можуть бути занадто широкими і важкими).

Дитяча кімната в мансарді

Також окремо треба зупинитись на кольорі дитячої кімнати. 20 м² – невелика площа для двох малюків, тож потрібно візуально розширити простір. Щоб цього домогтись, рекомендуємо використовувати світлі кольори в оформленні мансардної кімнати, як для стін, так і для меблів. Щоб виділити окремі зони для кожної дитини і розмежувати простір, можна пофарбувати стіни кожної зони у різний колір. При цьому дитяча на мансардному поверсі повинна виглядати цілісно.

Нехай мансардна дитяча кімната стане простором для експериментів, де ви з малюками будете втілювати у життя їх дитячі фантазії і мрії.

 

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20